fbpx

"ZAGŁADA"

Jonathan Ocean

Opowieść o życiu i śmierci. Historia zachłanności, która doprowadziła ludzkość na skraj upadłości.  Przełamywanie barier i walka z samym sobą.

To i o wiele więcej znajdziecie w tej opowieści, którą już dziś możecie zdobyć za jedyne 29 zł.

FRAGMENT DLA CIEBIE:

"Po dziś dzień pamiętam czasy, kiedy ziemia była zieloną planetą z błękitnym niebem, pełną ludzi, samochodów i pięknych budowli. Jest mi smutno, kiedy o tym myślę. Dni mojego szczęścia bezpowrotnie skończyły się i już nie wrócą. Nadszedł czas walki o przetrwanie w tym świecie, który sami sobie zgotowaliśmy. Ja również dołożyłem cegiełkę do dzieła zniszczenia. Stworzyłem aplikację, która przejęła kontrolę nad materialnym, ludzkim życiem."


Zdobądź już dziś swój własny egzemplarz za jedyne 29 zł.

Akcja opowiadania "Zagłada" toczy się w świecie bez prądu. Zagrożenia ze strony zmutowanych bestii nie są jedynymi na jakie natyka się bohater książki.


Zanurz się w świat pogrążony w chaosie i poczuj to, co bohaterzy walczący o przetrwanie.

- Sto dwanaście stron opowiadania

- Trzy formaty plików epub, mobi i pdf

- Połączenie postapokalipsy Głuchowskiego ze steampunk Vernego

"Zbliżaliśmy się do terenów przemysłowych. Zwiastowała to dobrze utrzymana droga oraz odgłosy dzikich zwierząt, skuszonych łatwym łupem. Kolonia mieściła się w starej fabryce. Teren otoczony murem z jedną główną bramą. Przed nią znajdował się duży plac, długi na dwieście i szeroki na trzysta metrów. Wjechaliśmy na niego i zatrzymaliśmy się na skraju."

"Aby wejść do kabiny, trzeba było skorzystać ze szczebli, a w połowie wysokości zejść na podest, na którym znajdowały się drzwi wiodące do środka. Za nimi wąski korytarz, na lewo skrywający pomieszczenie kotłowni i silnika, który teraz cicho pufał, wydając przyjemny basowy odgłos. Na prawo znajdowała się sterówka, w której z dwóch wysoko położonych foteli rozpościerał się doskonały widok na drogę. Kierowca znajdował się trzy metry nad ziemią.

— Mówiłaś, że prowadzenie jest proste, a ja tu widzę pełno dźwigni i przełączników."

Na co jeszcze czekasz?

Kliknij w poniższy przycisk i kup swój egzemplarz!